???????????????????????????????

Черемушнянська громада на Харківщині підтримала ініціативу щодо створення ОТГ

У с. Черемушна Валківського району відбулися громадські слухання щодо обговорення пропозиції Валківської міської ради про об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.

У зібранні взяли участь голова Валківської районної ради, керівник районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Оноша та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

1

Керівники району акцентували, що виключно спільними зусиллями і у форматі відкритого діалогу район здатен створити самодостатню, заможну, єдину громаду у межах району, зберегти його географічні рамки і спільне історичне надбання. Першочергове завдання на даному етапі – внести зміни до Перспективного плану, аби мати можливість створити одну громаду у межах району за принципом «Один район – одна громада».

Під час зустрічі представники районної влади зосередили увагу на перевагах впровадження реформи, поінформували про фінансові стимули при об’єднанні, надали практичні поради тощо.

Протягом активного обговорення Черемушнянська громада підтримала пропозицію Валківської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.