1

Кобзарівська громада на Харківщині підтримала ініціативу щодо створення ОТГ

У с. Кобзарівка на Харківщині відбулися громадські слухання щодо обговорення пропозиції Валківської міської ради про об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.

У зібранні взяли участь голова Валківської районної ради, голова районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

2

На початку заходу голова райдержадміністрації Віктор Войтенко підкреслив, що виключно спільними зусиллями і у форматі відкритого діалогу наш район здатен пройти процес об’єднання і створити самодостатню, заможну, єдину громаду у межах району, зберегти його географічні рамки і спільне історичне надбання.

«Усі розрахунки свідчать, що доцільно створити одну громаду у межах району за принципом «Один район – одна громада». І я підтримую цю ідею. Тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб змінити Перспективний план», – зауважив голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

3

Голова районної ради Віталій Оноша акцентував увагу на перевагах впровадження реформи місцевого самоврядування та доцільності створення ОТГ, яка об’єднає в одну спроможну громаду весь район, поінформував про фінансові стимули при об’єднанні та про кроки, які необхідно зробити для внесення змін до Перспективного плану.

Протягом активного обговорення Кобзарівська громада підтримала пропозицію Валківської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.