IMG_1997

В Івано-Франківську відбувся форум «Young reformers LAB»

3-4 серпня в Івано-Франківську з ініціативи ГО «Солідарна Молодь» та за сприяння БПП і Фонду Конрада Аденауера відбувся один з етапів всеукраїнського молодіжного проекту «Youngreformers LAB». Участь у ньому взяли понад 35 осіб з Прикарпаття та інших регіонів України.

Звертаючись до учасників форуму, голова Івано-Франківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», керівник фракції партії в обласній раді Остап Дзеса наголосив на важливості тієї ролі, яку відіграє активна молодь у розбудові громадянського суспільства та побажав усім плідної роботи.

За допомогою спікерів та тренерів учасники форуму ознайомилися із ключовими особливостями і механізмами реалізації найважливіших для держави реформ, тими викликами, які виникають в процесі їхнього впровадження, обговорили засадничі принципи налагодження ефективної публічної комунікації тощо.

IMG_1680

«Я з нетерпінням чекала учасників проекту західного регіону, оскільки було цікаво порівняти рівень сприйняття та обізнаності з центральним і південним регіоном. Мої очікування не були марними, тренінг пройшов інтерактивно, на ньому панувала неповторна атмосфера. Молоді реформатори змогли отримати унікальні практичні знання від провідних експертів, а ми кожного разу намагаємося вдосконалити нашу програму», – прокоментувала керівник проекту Дінара Габібуллаєва.

Дізнались учасники заходу і про можливості та перспективи, які відкривають перед ними молодіжні політичні організації Європи та України.

«Політична культура молоді та активна участь у політичних процесах сприятиме як реалізації власних інтересів молоді, так і суспільних потреб. Аналіз ціннісних орієнтирів Європейського Союзу та вивчення суті реформ допомагають молоді обрати правильні пріоритети, це пришвидшує євроінтеграційні процеси в Україні. Саме тому організація таких навчань є надзвичайно важливою і корисною для молодих людей», – зазначила голова «Солідарної Молоді» Франківщини Катерина Поп.