-machuhivs-koji-sil-radi

Мачухівська сільрада взяла на баланс ОТГ освітні заклади

До комунальної власності Мачухівської ОТГ перейшли школи в Полузір’ї, Плоскому, Калашниках, Мачухах і Судіївці. Проект рішення затвердили депутати на сесії. Також затвердили програму дитячого харчування у навчальних закладах громади. Крім того, на баланс ОТГ перейшли бюджетні установи та майно зі спільної власності Новосанжарського району (в межах Полузірської сільради) і майновий комплекс Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги.

Білокінь

Також депутатський корпус проголосував за вступ Мачухівської сільської ради до Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та Асоціації міст України. Членство в цих організаціях дає переваги на конкурсах проектів та відкриває можливості до співпраці з органами місцевого самоврядування Полтавщини та України. Затвердили на сесії й офіційний гімн Мачухівської об’єднаної територіальної громади.

«Обговорення питань під час сесій — показник небайдужості та відповідальності депутатів. Кожен із них відстоює інтереси своїх виборців і округів, проте не забуває і про інтереси громади в цілому. Завдяки цьому ми завжди знаходимо спільне рішення, яке влаштовує усіх», — зазначив голова Мачухівської ОТГ, представник партії «БПП «Солідарність» Валерій Білокінь.