Камянка_вшанування

На Львівщині партійці вшанували пам’ять загиблих під Зеленопіллям бійців АТО

11 липня виповнилася четверта річниця трагедії під Зеленопіллям на Луганщині.

Очільник Кам’янко-Бузького районного осередку БПП Тарас Келеберда спільно із головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем та заступником голови районної ради Наталею Мудрик вшанували пам’ять полеглих українських захисників.

Також були покладені квіти до могил Героїв України та запалено лампадки пам’яті.

Камянка_вшанування

«Ми схиляємо голови перед Героями, перед людьми, які віддали за наше майбутнє, за майбутнє нашої країни найцінніше – своє життя. Боротьба за нашу незалежність, за нашу соборність і за нашу самостійність триває й дотепер. Ціною життя наші хлопці надають нам можливість бути сьогодні тут та залишатися державою», – зазначив Тарас Келеберда.

Довідка

У ніч на 11 липня 2014 року прикордонники із 2-ї мотоманевреної групи Державної прикордонної служби України, а також військовослужбовці Збройних сил, що входили до батальйонної тактичної групи, сформованої з підрозділів 24-ї механізованої, особовий склад якої – це переважно уродженці Львівщини, 72-ї механізованої (Біла Церква, Київська область) та першого батальйону 79-ї аеромобільної (місто Миколаїв) бригад вийшли в опорний пункт у районі селища Зеленопілля.

Їхнім завданням було прикриття визначеної ділянки Державного кордону. Але о 4 годині 30 хвилин ворожа реактивна артилерія (із застосуванням системи залпового вогню БМ-21 «Град») завдала потужного удару по позиціях українських військ.За офіційними даними, тоді загинули 23 бійці, 93 воїни були поранені.