img_0423

Остап Дзеса: При обговоренні питання вступу до НАТО маємо керуватись виключно фактами, а не спотвореними пропагандою емоціями

У рамках ініціативи «Україна-Солідарність-НАТО» голова Івано-Франківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», голова фракції партії в обласній раді Остап Дзеса відвідав Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та провів зустріч з ректором університету, професором Ігорем Цепендою.

Під час зустрічі для потреб наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО, який діє в університеті, очільник Прикарпатської «Солідарності» передав Ігорю Цепенді примірник книги «NATO: український вибір», виданої з метою інформування українського суспільства щодо функціонування Північно-Атлантичного альянсу, його цілей та методів, механізму вступу до НАТО, а також розвінчуванню міфів та маніпуляцій щодо наслідків вступу України до нього.

img_0423

«Зважаючи на недостатній рівень обізнаності нашого суспільства щодо Північно-Атлантичного альянсу, усі засновані на фактах інформаційні матеріали щодо особливостей його діяльності заслуговують особливої уваги та повинні бути доступними для кожного мешканця України. Це вкрай важливо, адже при обговоренні питання вступу нашої держави до НАТО маємо керуватись виключно чіткими фактами, а не спотвореними пропагандою емоціями», – наголосив Остап Дзеса.

Варто зазначити, що Науковий інформаційно-аналітичний Центр НАТО створений в університеті у 2008 році і за період своєї десятирічної роботи став комунікатором і партнером представництва НАТО в Україні. У рамках просвітницької, інформаційної, аналітичної та наукової роботи на базі центру проходять міжнародні наукові конференції, семінари, круглі столи, реалізуються проекти наукової програми НАТО «Наука заради миру та безпеки» тощо.