фракція

Артур Герасимов: проголосовані закони про оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів – заслуга фракції БПП

Проекти законів щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, які сьогодні ухвалила за основу Верховна Рада, ретельно готувалися представниками фракції Партії «Блок Петра Порошенка». На цьому наголосив журналістам у парламенті Голова фракції БПП Артур Герасимов.

«Сьогодні Верховна Рада ухвалила два надважливі закони: «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України, реєстраційний номер 8488, та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», реєстраційний номер 8487. Хотів би нагадати, що ці закони були ретельно підготовлені народним депутатом фракції Партії «Блок Петра Порошенка» і керівником профільного комітету Ніною Южаніною, разом з представниками громадськості. Неодноразово наша фракція просила колег по парламенту підтримати ці законопроекти, але, на жаль, декілька разів це питання в залі не проходило. І ми дійсно щиро вітаємо, що сьогодні, нарешті, представники і фракції «Самопоміч», і «Батьківщина», Радикальної партії зрозуміли,  що ці закони необхідно ухвалювати і їх підтримали. Тому сьогодні це було важливим. Хотіли б висловити щиру подяку усім, хто за ці закони голосував», – сказав Артур Герасимов.

Він, зокрема, нагадав попереднє голосування за законопроект щодо оподаткування акцизним податком легкових автомобілів, коли фракція Самопомічі віддала 2 голоси, фракція Ляшка 1, а фракція Батьківщини взагалі жодного голосу.

Голова фракції БПП також наголосивив, що проект закону «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі» (реєстраційний номер 8362), також сьогодні ухвалений завдяки підтримці народних депутатів фракції БПП: «Що стосується закону про шахтарів, то цей законопроект ухвалений за підтримки фракції БПП і сьогодні ми вдячні усім, хто приєднався до «Блоку Петра Порошенка» та підтримав цей закон».