герасимов

Пріоритетне завдання на вересень – оновити склад ЦВК, ухвалити президентські закони про виведений капітал та НБФБ – Артур Герасимов

Про це Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив журналістам у парламенті після закриття VIII сесії Верховної Ради.

«Що стосується питання оновлення Центральної виборчої комісії, то позиція нашої фракції не змінилася – ми за найскоріше вирішення цього питання. Проте, засідання 12 липня чітко показало, хто за оновлення, а хто проти і за збереження старої ЦВК. Відтак, серед пріоритетних завдань Верховної Ради на вересень – ухвалення рішення щодо оновлення складу Центральної виборчої комісії, ухвалення президентських законів про податок на виведений капітал та створення Національного бюро фінансової безпеки та законопроекти зі сфери національної безпеки і оборони», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП наголосив, що голосування за закони про податок на виведений капітал та створення Національного бюро фінансової безпеки покажуть, які політичні сили тільки заявляють про підтримку українських підприємців, а які реально їх підтримують: «Законопроект Президента України про виведений капітал – це революція в податковій сфері України, на яку очікують все бізнес-середовище. Спитайте будь-якого бізнесмена, як він ставиться до того, що буде відмінено податок на прибуток і він буде сплачувати податок лише тоді, коли захоче вивести кудись гроші. Усі інвестиції в підприємство, в створення нових робочих місць, на закупівлю нового обладнання обкладатися податком не будуть. Закон про Національне бюро фінансової безпеки не тільки захистить фінансову безпеку держави. Він значно знизить тиск на бізнес. І голосування за цей закон також чітко покаже, хто тільки говорить про підтримку бізнесу, а хто в сесійній залі парламенту голосує за те. щоб заборонити силовим структурам заходити до підприємців».

Підводячи підсумки VIII сесії Верховної Ради Артур Герасимов заявив, що завдяки ефективній співпраці Президента України та Верховної Ради, були ухвалені системні закони зі сфери національної безпеки, створення Вищого антикорупційного суду, валютної лібералізації.

«Верховна Рада упродовж 8 сесії ухвалила багато законів, які стосуються економічного розвитку країни, підвищення соціальних стандартів. До надважливих законів, які ухвалені на 8 сесії, я би зарахував ті, що стосуються зміцнення Збройних сил України», – сказав Голова фракції.