2018-07-12-004-AE__0872-resized

Фракція БПП знімає свого кандидата і очікує від партнерів готовності голосувати сьогодні за оновлення ЦВК – Ірина Луценко

Верховна Рада почне розглядати питання оновлення складу Центральної виборчої комісії о 16 годині. Про це Представник Президента України у Верховній Раді, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила журналістам у парламенті.

«Ми плануємо підійти до голосування щодо оновлення складу Центральної виборчої комісії сьогодні на початку вечірнього засідання парламенту, – сказала народний депутат. – Прізвище кандидата до ЦВК, якого фракція БПП запропонувала, але не буде за нього голосувати заради розблокування процесу оновлення Центрвиборчкому, ми назвемо, коли почуємо від наших партнерів по коаліції – фракції Народний фронт – про їх готовність голосувати за оновлення ЦВК. Якщо проблемою є внесення 14 кандидатів на 13 посад, ми знімаємо одну свою кандидатуру. Ми наполягаємо тільки на одному – суспільство вимагає зміни ЦВК, ми готові не голосувати за свого кандидата. Тепер ми очікуємо від партнерів по коаліції кроку назустріч», – сказала Ірина Луценко.