Ck0j7djUUAAIAMV

Ми захистили підприємства «Укроборонпрому» від будь-якого зовнішнього втручання – Іван Вінник

Сьогодні фракція Партії “Блок Петра Порошенка” підтримала ухвалення в другому читанні та в цілому проект закону “Про внесення змін до Законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно промислового комплексу – учасників Державного концерну “Укроборонпром” перед державою-агресором та або державою-окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку” (реєстраційний номер 6697).

Народний депутат фракції БПП, Cекретар Комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник з трибуни парламенту наголосив, що законопроект 6697 розроблений для захисту підприємств «Укроборонпрому» від будь-якого зовнішнього втручання юридичних чи інших осіб, пов’язаних з державою-агресором.

“Українські військові підприємства співпрацювали з російськими і навіть мають чинні контракти, які були підписані до 2014 року. Очевидно, що через грубе порушення норм міжнародного права, анексію українського Криму і розпалювання війни на Донбасі, українські оборонні підприємства не можуть виконувати ці контракти в інтересах держави. Через це ворог намагається знаходити важелі тиску на українську оборонку, зокрема, завдяки власним заангажованим судам та іншим інституціям. Подібні дії можуть зупинити чи паралізувати роботу стратегічних українських підприємств, що є неприпустимим в період гібридної та збройної агресії Росії. Тому виникла реальна необхідність законодавчо захистити «Укроборонпром» від ворога, забезпечити безперебійну роботу усіх підприємств, сприяти реформуванню на кластери, зберегти тисячі робочих місць для українських громадян та не допустити економічні збитки», – зазначив Іван Вінник.

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка», які упродовж своєї роботи у парламенті послідовно підтримують рішення для захисту інтересів України та зміцнення обороноздатності нашої держави, закликали колег по парламенту ухвалити підготовлений комітетом до другого читання проект закону 6697 в цілому.