DSC_0106

У Краматорську відкрили дві амбулаторії після реконструкції

Відтепер отримати якісне медичне обслуговування зможуть і мешканці двох селищ Краматорська – Ясногірки та Шабельківки. Участь в урочистому відкритті відновлених амбулаторій №3 та №8 комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Краматорської міської ради» взяли участь представники обласної та міської виконавчої влади, депутати, представники медичної сфери обслуговування.

DSC_0097

Було замінено покрівлю, встановлено пандус для маломобільних груп населення; виконано термомодернізацію фасадів будівлі амбулаторії, а також зроблений капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії. В умовах амбулаторій кожен пацієнт зможе пройти обстеження та реабілітацію.

«Це вагомий здобуток для громади селища Шабельківки. Відтепер для того, щоб отримати якісне медичне обслуговування, мешканцям не потрібно їхати у місто та витрачати зайвий час, бо у цій амбулаторії буде все необхідне для отримання первинної медичної допомоги. Для того, щоб селище було заможним та мало перспективу розвитку, необхідно, аби у ньому був дитячий садочок, школа, медичний центр, тоді молодь залишатиметься у рідних домівках та працюватиме на рідній землі. Сьогоднішнє свято та інші події, такі як капітальний ремонт доріг, спорудження дитячих та спортивних майданчиків, демонструють успіхи реформи децентралізації», – зазначив голова фракції БПП Віктор Рубановський.

Від фракції депутат вручив завідуючій амбулаторією №8 Ользі Пархоменко сертифікат на отримання сучасного LED-телевізора для інформаційного куточка медичного закладу.