герасимов

Фракція БПП готова відкликати одну зі своїх кандидатур для вирішення питання оновлення ЦВК – Артур Герасимов

Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов заявив журналістам у парламенті, що для розблокування процесу оновлення складу Центральної виборчої комісії, фракція БПП готова відкликати одну з поданих кандидатур.

“Позиція фракції Партії “Блок Петра Порошенка” залишається незмінною: питання оновлення ЦВК ми вважаємо одним з ключових на цьому пленарному тижні. Ми чули застереження відносно кількості кандидатур в поданні. Фракція БПП готова відкликати одну зі своїх кандидатур для того, щоб вирішити це питання. Також ми чули застереження від наших колег з фракції Народний фронт про необхідність виконання резолюції ПАРЄ відносно необхідності представлення в ЦВК представника однієї з фракцій, представника якої наразі немає в поданні. Ми звертаємося до наших колег по коаліції також відкликати одну зі своїх кандидатур для того, щоб вирішити і це питання”, – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції БПП звернувся до Голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією о 12 годині зібрати лідерів фракцій для обговорення питання ЦВК і вирішення його вже сьогодні.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers