PHOTO-2018-07-11-15-00-16

ПА ОБСЄ має не тільки засуджувати, а і прямо вимагати від Росії зупинити війну в Україні – Ольга Бєлькова

Сьогодні народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ольга Бєлькова закликала новообраного Президента ПА ОБСЄ Джорджа Церетелі до більшої критичності і прямоти у заявах стосовно російської агресії в Україні та Грузії.

«Я вимагаю чіткості, критичності і прямоти у заявах. Нам та нашим громадянам не потрібні пусті дипломатичні резолюції. Людям у наших країнах потрібні рішення важливих проблем», – заявила Ольга Бєлькова під час заключного пленарного засідання ПА ОБСЄ.

За словами народного депутата, ПА ОБСЄ та інші міжнародні організації мають стати більш важливими для учасників і такими, які не бояться називати речі своїми іменами: «Ми маємо не тільки засуджувати, а і прямо вимагати від Росії зупинити війну в Україні! Не треба вагатися говорити це! Чим більше ми «воюємо вербально» на сесіях ПА ОБСЄ , тим більше шансів зупинити війни в регіоні, включаючи Україну. І чим «гарячіше сидіти в залі» одній із делегацій, тим більше бажання у них буде реально щось змінювати!».

Ольга Бєлькова заявила, що українська влада вимагає від російської сторони  виконання взятих на себе зобов’язань при підписанні Мінських угод. Насамперед, в частині звільнення усіх українських громадян, які незаконно утримуються в окупованих районах Донецької і Луганської області, Криму та тюрмах Російської Федерації.

У своєму виступі політик подякувала Німеччині за підтримку України у багатьох питаннях, включаючи лікування українських військових. Від 2014 року ФРН прийняла близько 100 поранених. Тільки вчора до Німеччини прибули ще 14 поранених, які пройдуть лікування.