Дзеса Нато

Остап Дзеса: Ми повинні активніше інформувати суспільство про наслідки вступу України до НАТО

Керівник Івано-Франківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», голова фракції БПП в обласній раді Остап Дзеса в рамках ініціативи «Україна-Солідарність-НАТО» відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та провів зустріч з ректором університету Євстахієм Крижанівським.

Дзеса Нато

У ході зустрічі обговорювались актуальні питання щодо перспектив євроатлантичної безпекової інтеграції України, засад та принципів діяльності НАТО, напрямків роботи та особливостей прийняття рішень в Альянсі.

«У сучасних реаліях питання вступу України до НАТО є одним з ключових напрямів роботи із підвищення обороноздатності нашої держави, тому не дивно, що кількість прихильників вступу у нашому суспільстві зростає з кожним роком, – зазначив Остап Дзеса. – Водночас маємо розуміти, що значна частина суспільства все ще недостатньо поінформована щодо тих принципів, на яких базується діяльність НАТО, прав та обов’язків його членів. Зважаючи на це, вкрай важливо активніше інформувати українців про наслідки вступу нашої держави до НАТО та долати існуючі стереотипи».

На завершення зустрічі очільник Прикарпатської «Солідарності» презентував Євстахію Крижанівському книгу «NATO: український вибір».