IMG_2727

У Коломиї завершився перший етап безкоштовних курсів з англійської мови для дітей

У Коломиї завершився перший етап безкоштовних курсів з англійської мови для дітей віком від 4 до 6 років, організованих з ініціативи ГО «Солідарна молодь Франківщини» та за сприяння депутата Коломийської міської ради, голови міської організації партії Любомира Жупанського. Нові знання з англійської мови отримало 85 малюків. Для навчання вчителі використовували ігрові тести, словникові ігри, а також в перервах між письмом та виконанням завдань діти танцювали та співали англійською.

«Знати iноземну мову нiколи не завадить, адже це суттєво розширює світогляд та відкриває нові можливості. Коли я був у віці цих діток, то можливостей для вивчення іноземних мов не було. Сьогодні ж існує низка методик та курсів, які суттєво спрощують вивчення англійської. Оскільки вихованцями наших курсів є діти, навчання проводили в ігровій формі. Завдяки цьому вдається підтримувати їх зацікавленість та заохочувати до подальшого вивчення мови, – зазначив Любомир Жупанський. – Базовий етап вивчення англійської найскладніший, саме тут виникає більшість проблем, особливо складно з формуванням правильної вимови, тому навчати мові потрібно змалку. Найголовніше, що на курсах дітлахи отримують розмовну практику, а робота в групах для них є цікавішою, ніж індивідуальні заняття».

2

За словами Любомира Жупанського, в подальшому планується розширити вікові рамки курсів та поступово збільшувати кількість учасників. Набір малечі для участі в наступному етапі навчання розпочнеться уже в середині серпня.

На завершення очільник Коломийської «Солідарності» Любомир Жупанський, голова «Солідарної молоді Франківщини» Катерина Поп та викладачі привітали дітей із закінченням навчання, вручили їм сертифікати про успішне завершення першого етапу курсів та солодкі подарунки.