Юлія Ленець (2)

Учасники бойових дій з Гадяча можуть отримати юридичну допомогу онлайн

У Гадячі стартував проект «Непереможні». У його рамках учасники бойових дій отримуватимуть юридичну допомогу онлайн на спеціально створеному блозі https://neperemozni.blogspot.com. Проект розробили активісти місцевого осередку партії «БПП «Солідарність».

«Ми вирішили створити спеціальний блог, у якому учасники АТО зможуть знайти актуальну інформацію та відповіді на різні питання. Крім цього, заручилися підтримкою адвокатів та депутатів від БПП міської і районної ради. Тобто кожен охочий зможе поставити будь-яке питання і отримати на нього фахову відповідь», — повідомила керівник громадської приймальні Гадяцької районної організації БПП Юлія Ленець.

Юлія Ленець (1)

За словами партійців, робота над проектом тривала близько місяця. Головні його розділи: пільги дітям учасників бойових дій та переселенцям зі Сходу, допомога постраждалим на передовій, отримання статусу учасника бойових дій та земельних ділянок.

«Зайшовши до цих розділів, військові та їхні родичі зможуть ознайомитися з українським законодавством, знайти телефони юридичної допомоги та – і це найголовніше – в режимі живого спілкування поставити питання нашим фахівцям. Для цього залучили двох адвокатів, які безкоштовно консультуватимуть захисників. Разом з цим можна звертатися і до нашої партійної громадської приймальні, де ми теж надаємо консультації. Адреса: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 4», — сказала Юлія Ленець.