2018-07-11-006-AE__0084-resized

Влада на місцях має в повному обсязі забезпечити замовленнями місцеві навчальні заклади та не допустити їх закриття – Олександр Співаковський

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський на брифінгу у Верховній Раді закликав представників органів місцевого самоврядування відповідально поставитися  до проблем місцевих професійно-технічних освітніх навчальних закладів.

«Ми отримали інформацію про те, що сім професійно-технічних навчальних закладів міста Дніпро розпочали процедуру закриття. Це відбувається через те, що місцева влада, на жаль, не надала регіонального замовлення. Це відбувається в умовах дефіциту робітничих кадрів в Україні та в той час, коли країни Європейського Союзу залучають нашу молодь до навчання та роботи», – заявив народний депутат.

Олександр Співаковський повідомив, що разом з народними депутатами, після закінчення вступної кампанії, проаналізує стан справ у навчальних закладах на державному рівні, що відбувається на регіональному рівні через державне замовлення, для того, щоб Комітет, використовуючи свої контрольні функції, зміг підготувати аналітичну інформацію, в тому числі ,для суспільства про ті процеси, які відбуваються в освітній галузі: «Ми повинні зрозуміти – ніхто, крім нас, не зможе зупинити міграцію нашої молоді, бо міграція нашої молоді залишає Україну без майбутнього».