avto-rozmytnennya-860x484

Рефат Чубаров: Росія, як учасник ОБСЄ, повністю руйнує і перетворює на пил базові цінності організації

Про це, на Парламентській Асамблеї ОБСЄ, під час свого виступу на тему: «Виконання зобов’язань в рамках ОБСЄ – роль парламенту» заявив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Я дуже відповідально сприйняв тему нашої сесії і звернувся до попередніх документів Парламентської Асамблеї ОБСЄ. При цьому розділової лінією для мене став лютий 2014 року – початок збройної агресії РФ проти України », – зазначив політик.

За словами парламентаря, очевидно, що розвиток організації, забезпечення миру в регіоні, посилення ролі ОБСЄ в попередженні конфліктів вимагає виконання прийнятих організацією рішень.

«Я процитую лише один пункт з Резолюції з дуже тривожною  назвою « Очевидне, грубе і невиправлене порушення Гельсінкських принципів Російською Федерацією ». Вона була прийнята в 2014 році в ході щорічної сесії в Баку …. “Починаючи з лютого 2014 року, РФ, в рамках своїх відносин з Україною, порушила всі 10 Гельсінкських принципів, причому деякі з них очевидним, грубим і до цих пір невиправленим чином, а також порушує свої, прийняті за Будапештським меморандумом, зобов’язання, так само як і інші міжнародні зобов’язання” », – процитував Резолюцію  Рефат Чубаров.

Однак, підкреслив парламентар, минуло 4 роки, а Росія – учасник ОБСЄ – не виправила жодного з 10 порушених нею принципів, покладених в основу Організації.

«Я розумію особливу складність ситуації, яка полягає в тому, що Росія, як учасник ОБСЄ, повністю руйнує, перетворює на пил базові цінності Організації. Але ж це не означає, що ми повинні мовчати, відступаючи перед агресією, яка може привести весь регіон до катастрофічних і трагічних подій », – резюмував Рефат Чубаров.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers