IMG_20180703_100613008

На Чернігівщині партійці взяли участь у серії тренінгів для працівників органів влади

Активісти Партії взяли участь у серії тренінгів для працівників виконавчих апаратів об’єднаних територіальних громад, які були організовані експертами Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

2016_0108_230909_005_750x510

Тренінги відбулися у Бобровицькій, Холминській, Корюківській, Городнянській та Срібнянській ОТГ. У ході навчання учасники отримали експертні коментарі основних аспектів Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регіональної політики», «Про добровільне об’єднання громад». Окрім того, детально були висвітлені особливості стратегічного планування в громадах.

Представникам ОТГ пояснили, що робити, якщо не вдається зібрати точних даних для соціально-економічного аналізу, як потрібно проводити соціологічне опитування мешканців громади. Також в ході “мозкового штурму” учасники шукали “родзинки” та унікальні риси своїх громад. А також дізналися, чим стратегія принципово відрізняється від плану соціально-економічного розвитку.