герасимов

Виступ Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народного депутата Артура Герасимова з трибуни Верховної Ради 6 липня 2018 року

Шановний голово, шановні виборці!

Що відбулося вчора в Українському парламенті? Дуже просто. Ті, хто не голосував за оновлення Центральної Виборчої Комісії, порушили свої обіцянки перед виборцями та взяли на себе політичну відповідальність за збереження старої ЦВК часів Януковича. Бо не існує жодної процедурної перешкоди для цього оновлення. А оновлення складу комісії чекає Український народ. Цього вимагає громадськість. На цьому наголошують наші міжнародні партнери.

Є неприпустимим, коли певні політичні сили, особливо ті, які називають себе демократичними, ставлять під загрозу  підготовку та проведення прозорих і чесних чергових виборів Президента і народних депутатів, їхню легітимність та визнання у світі! Свідомо наражають на небезпеку проведення реформи децентралізації та виборів у новостворених ОТГ.

Два роки тому Президент України вніс подання про обрання нових членів Центрвиборчкому на виконання конституційних норм. На прохання окремих політичних сил, він вдруге вніс подання. Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” кожного разу підтримувала ініціативи Президента. Однак голосування з цього питання постійно затягувалось. Як результат, на посадах у ЦВК і далі залишаються особи призначені Януковичем.

Вчора все українське суспільство пересвідчилось у реальній позиції політичних сил українського парламенту, побачило різницю між обіцянками та їх виконанням.

Надумані приводи, на які спираються противники оновлення ЦВК – це відверта маніпуляція. Доказом цього є представництво всіх демократичних фракцій і груп у поданні Президента України, яке не викликало жодних нарікань до моменту розгляду у сесійній залі.

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» фактично щотижнево наголошувала на необхідності оновлення складу ЦВК. Цей процес повинен відбутись не лише для дотримання букви закону, але й для захисту інтересів українців, які не довіряють діючим членам комісії, призначеним Януковичем.

Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” звертається до Голови Верховної Ради, щоб одним з перших питань на наступному сесійному тижні було оновлення ЦВК. Також маємо якнайшвидше розглянути зняття депутатської недоторканності та завершення створення Вищого Антикорупційного суду в Україні.

Дякую за увагу!

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers