1_(6)

У Петрівському реконструювали сільський Будинок культури

Цього року свято Дня Конституції України для мешканців с. Петрівське Балаклійського району на Харківщині має особливе значення, адже вперше після тривалої реконструкції радо прийняв гостей затишний сільський Будинок культури.

1_(9)

Голова фракції «БПП «Солідарність» в Балаклійській районній раді Степан Масельський зазначив, що в умовах фінансової децентралізації, запровадженої Президентом України Петром Порошенком, за надійної підтримки голови ХОДА Юлії Світличної, в органів виконавчої влади місцевого рівня та органів місцевого самоврядування з’явилися реальні можливості зробити Балаклійський район сучасним та розвиненим.

1_(1)

1_(3)

«Мені надзвичайно приємно разом з вами, дорогі земляки, відзначати це свято у стінах оновленого затишного сільського Будинку культури. Ми доклали значних зусиль для того щоб нарешті і в с. Петрівське з’явився сучасний осередок культури, де будуть відроджуватися і розвиватися фольклорні надбання нашого краю.  Ми і надалі будемо дбати про дозвілля мешканців Петрівської територіальної громади. Незабаром хол Будинку культури прикрасить новенький тенісний стіл, а для прихильників здорового образу життя ми облаштуємо сучасний фітнес майданчик», -звернувся до присутніх Степан Масельський

1_(4)

1_(5)

Після урочистого відкриття закладу культури, із нової святкової сцени лунали запальні пісні у виконанні місцевих творчих колективів та аматорів районного Будинку культури.