DSC02927

У «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» відбувся тренінг «Децентралізація влади та інші актуальні реформи» 

У «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» відбувся тренінг «Децентралізація влади та інші актуальні реформи» для активістів та членів партії у м. Києві. Тренер Ярослав Максимчук  розповів учасникам тренінгу про суть медичної, освітньої, пенсійної реформи та реформу децентралізації. Зокрема, про особливості первинної ланки медицини, обрання сімейних лікарів та їхні повноваження, платні та безкоштовні послуги, які будуть надаватись пацієнтам.  Крім того, учасників тренінгу було поінформовано про діяльність сімейних амбулаторій, переваги телемедицини, електронної системи Е-health та питання фінансування закладів охорони здоров’я.

DSC02929

«Основна мета таких тренінгів -  поінформувати членів партії, активістів, людей, які працюють в громадських приймальнях, про суть реформ, які проводяться в Україні. У нас є дуже багато міфів щодо цих реформ і є багато популістів, які їх критикують.  Хтось дав неправдиву інформацію – і вже йде незадоволення… А ми розказуємо звичайним людям про ті зміни, які  відбуваються і як можна скористатися їх перевагами», -  сказав Я. Максимчук.

За його словами, якщо говорити про впровадження медичної реформи в сільській місцевості, то людей найбільше хвилюють питання – де взяти лікарів, як сплачувати за операцію, яким буде оснащення нових амбулаторій та як лікарі будуть добиратися до пацієнта, передусім в гірській місцевості.

Я. Максимчук повідомив, що вже провів понад 150 тренінгів по всій Україні. «Всі учасники тренінгів позитивно сприймають інформацію про реформи», – зазначив тренер.