IMG_20180614_120732_HDR

Команда «Солідарності» Київщини обговорила суспільно-політичну ситуацію у Києво-Святошинському районі 

14 червня у Відкритому офісі партії «БПП «Солідарність» відбулася робоча зустріч керівника секретаріату Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Алли Шкуро з депутатом Київської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Максимом Мазурком та головою Києво-Святошинської районної ради Вадимом Гедульяновим.

Під час робочої наради сторони обговорили питання соціально-політичної ситуації в Києво-Святошинському районі, можливості втілення та реалізації ініційованих Президентом Петром Порошенком реформ на місцевому рівні, шляхи розв’язання суспільно-політичних проблем району.

«Сприяння створенню необхідних умов для забезпечення високих суспільних, соціальних та економічних стандартів життя, активного залучення громади до політичного та суспільного життя району є одним із найголовніших завдань, які ставить перед собою партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Ми всіляко сприятимемо вирішенню нагальних проблем і викликів, що виникатимуть у ході становлення ефективної системи управління на місцевому рівні», – відзначила Алла Шкуро.