Канада

Олександр Черненко: в Канаді підписано Меморандум про співпрацю міжпарламентської групи дружби Україна-Канада 

Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Черненко, підсумовуючи поїздку до Торонто та Оттави Парламентської групи дружби Україна-Канада.

«Під час візиту відбулося кілька, без перебільшення, історичних подій: почнемо з того, що це був перший офіційний візит парламентської групи дружби Україна-Канада (різні формати попередніх делегацій – це не зовсім те). Це важливо було насамперед для наших колег з Канадського парламенту, де відповідна група дружби є другою по чисельності, після групи Канада-США”, – зазначив народний депутат.

Олександр Черненко наголосив, що під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю між Групами дружби. “Слід зазначити, що по лінії інших офіційних установ наші країни співпрацюють дуже плідно, але парламентська співпраця залишалася слабким місцем», – додав він.

Крім того, депутат нагадав, що в рамках візиту відбулася канадська прем’єра фільму «Кіборги».

«Заповнений зал, сльози на очах, заклики звільнити Сенцова та інших політв’язнів. Завдяки авторам фільму, подих війни на цьому далекому континенті глядачі відчули зовсім поруч. Відчули, щоб і далі підтримувати Україну», – додав Черненко.