237549937894

У День донора рівняни здали кров для хворих

Вже вкотре з нагоди Всесвітнього Дня донора, що відзначається 14 червня, голова ОДА, депутат Рівнеради від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко ініціював акцію зі здачі крові для потреб тих, кому вона дуже необхідна. Її потребують як хворі діти, так і дорослі в лікарняних закладах міста.

35226949

До благодійного заходу в обласній станції переливання крові також долучилися керівник територіальної організації партії «БПП «Солідарність»  Інна Дмитренко, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, голова ГО «Солідарна молодь Рівненщини» Максим Волович та інші активісти, які здали на потреби хворих по 450 мл крові.

«Хочеться висловити вдячність всім, хто хоча б раз дарував свою кров і зберігав життя іншим. Я сам вже багато разів долучався й ініціював благодійні акції на підтримку донорського руху. Тому не було вагань, щоб відзначити цей День саме в центрі переливання крові», – розповів Олексій Муляренко.

Нагадаємо, донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. 450 мл – доза нешкідлива і безпечна для здоров’я донора, причому він втрачає переважно рідку частину крові – плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин. Нині в Рівненській області налічується 2,5 тисяч почесних донорів, з яких дев’ятеро – заслужені.

«Бути донором – це благородно і корисно», – каже очільник Рівненщини і закликає усіх, хто має можливість, ставати донорами і здавати кров.