2018_06_12_materi-geroini_88

Ігор Вдовенко вручив жінкам Чернігівщини нагороду «Мати-героїня»

Голова Чернігівської територіальної організації Партії Ігор Вдовенко спільно з в.о. голови ОДА Юлією Свириденко вручили високі державні відзнаки жінкам Придесення та привітали їх із присвоєнням звання «Мати-героїня».

2018_06_12_materi-geroini_22

Ігор Вдовенко відзначив, що за віковою традицією для українського суспільства були характерні великі і дружні родини, де виховувалось багато дітей, а тепло і затишок в них створювали матері-берегині. «Ми глибоко пишаємось тим, що у кожному куточку нашої області є такі самовіддані жінки, які не побоялися кинути виклик всім життєвим складнощам, а зважились взяти на себе відповідальність народити, виховати і вивести у світ п’ятьох і більше дітей. Саме ці берегині Сіверщини допомагають відроджувати споконвічну українську традицію про міцну і дружню родину, яка в усі часи була справжньою гордістю і найбільшою цінністю нашого суспільства, основою морального та духовного становлення нації, запорукою успішності та процвітання держави», – підкреслив він.

2018_06_12_materi-geroini_37

Ігор Вдовенко та Юлія Свириденко вручили берегиням родинного вогнища Сіверщини державні нагороди та пам’ятні подарунки. Нагороди отримали жінки з Коропського, Чернігівського, Корюківського, Прилуцького, Козелецького, Сновського, Городнянського та Ічнянського районів Чернігівської області.