DSC02696

У «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» відбулася лялькова вистава для школярів про правила дорожнього руху

У «Відкритому офісі» БПП «Солідарність» театрально-концертна студія інвалідів “Добробут та злагода” Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів показала  дітям лялькову виставу “Подорож у королівство трьох кольорів”.

DSC02704

Лялькова вистава розповідає про правила дорожнього руху. «Наша мета – допомогти дітям за допомогою гри, казки засвоїти ці важливі правила, які діти  не дуже хочуть засвоювати»,- сказала авторка казки, за якою поставлена ця лялькова вистава, Ірина Бернацька. Керівник театрально-концертної студії інвалідів “Добробут та злагода” Всеукраїнського парламенту працездатних інвалідів Костянтин Богатиренко розповів, що в театрі, заснованому в 1997 році, працює 12 акторів.

DSC02707

«Вистави, які ми показуємо, є просвітницькими. Вони можуть дітей чомусь навчати, зокрема, безпеці життєдіяльності, профілактиці інфекційних захворювань, дбайливому ставленні до природи. Лялькова вистава “Подорож у королівство трьох кольорів” є дуже веселою і бурхливою», – сказав К. Богатиренко.

DSC02703

«Всі наші актори навчалися не у звичайних школах, а у школах – інтернатах для людей, які практично нічого не бачать. Ми створили єдиний в Україні професійний творчий колектив, в якому можуть працювати такі люди», – додав К. Богатиренко.

Голова ГО «Всеукраїнська громадська організація «Український парламент працездатних інвалідів» Володимир  Петровський у свою чергу зазначив, що театр вже відвідав з виставами понад 200 міст в усіх областях України.  «У 2000 році  з виставою “Подорож у королівство трьох кольорів” ми виграли Всеукраїнський конкурс щодо правил дорожнього руху, який проводило МВC України. Участь у конкурсі тоді взяли всі професійні театри України, а оцінки виставляли вчителі і діти», – сказав В. Петровський.

DSC02706

Він також подякував  партії «БПП «Солідарність» за надане приміщення у «Відкритому офісі» для проведення цього заходу. «Дякую, що партія має бажання працювати для суспільства. Сьогодні дуже гарний приклад – ми з вами працюємо для дітей. В суспільстві є три категорії громадян, для яких держава має працювати в першу чергу -  це літні люди, люди з інвалідністю та  сім’ї з дітьми. «БПП «Солідарність» є політичною силою, яка першою почала звертати увагу на проблеми суспільства і ми сподіваємося, що вона буде не єдиною», – зазначив В. Петровський.

Після вистави партійці пригостили юних глядачів солодощами.