OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За ініціативи «БПП «Солідарність» на Краснопільщині встановлено новий дитячий майданчик

За ініціативи голови Краснопільської ОТГ Юрія Яремчука, члена Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність», в селі Самотоївка Сумської області встановлена та облаштована комфортна і безпечна зона відпочинку для дітей та дорослих. Встановлені гойдалки, пісочниці, лавки для сидіння, колодязь з питною водою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час відкриття майданчика партійці «БПП «Солідарність» влаштували дитяче свято – з повітряними кульками, іграми, музикою, конкурсами та іншими розвагами.

Батьки не приховують радості від встановлення майданчика. Батько двох синів, Володимир каже: «Мені дуже тут подобається, класний майданчик. Нарешті зробили. Ось моїх двоє дітей – Єлисей та Тимофій, вони вже тут граються, ми поруч живемо». Школярка Марія мешкає поруч із новим майданчиком. Дівчинка каже, нарешті з’явилося місце, де можна погратися з друзями. «Я дуже рада, що у нас тепер новий майданчик. Нам тепер є де гратися, я буду приходити сюди», – розповідає Марія.

Юрій Яремчук розповів, що він планує продовжити роботу в цьому напрямку, щоб в кожному селі ОТГ з’явилося декілька нових дитячих майданчиків.