-policejs-ka-stancija

У Ланнівській ОТГ відкрили першу поліцейську станцію Полтавської області

Реформа органів внутрішніх справ України та Національної поліції торкнулась всіх служб та підрозділів без винятку. Наприкінці липня минулого року відбулись зміни і в законодавстві, що стосуються діяльності дільничних офіцерів поліції. Дільничні пункти поліції — тепер так звані «поліцейські станції» окремої адміністративної дільниці, куди місцеві жителі зможуть звернутися у разі необхідності, а не їхати до самого відділення поліції.

-na-vidkritti-policejs-koji-stanciji

За словами генерального директора Ланнівської агропромислової групи Олександра Тимохи, від початку виникнення ідеї та до відкриття станції пройшло більше місяця. Завдяки співпраці органів місцевої, обласної влади, нацполіції та місцевих підприємців вдалося створити першу на Полтавщині поліцейську станцію.

-primischenni-stanciji

«Поліцейська станція — не єдиний наш проект. Ми започаткували проекти, що стосуються медицини, культури, дорожньої інфраструктури, освіти. Все для того, щоб мешканці громади жили в кращих умовах і відчували себе безпечно і комфортно», — поділився депутат Полтавської облради від БПП Юрій Тимоха. «Завдяки об’єднанню зусиль нам вдалося створити комфортні умови для роботи правоохоронців. На території сіл об’єднаної громади встановили камери відеоспостереження, а приміщення оснастили якісною технікою та спеціальним зв’язком. Облаштували і дитячу кімнату, закупили іграшки», — сказав під час відкриття перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.

-vidkritti

Тепер правоохоронці оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців Ланнівської ОТГ, а їх на території обслуговування поліцейської станції проживає близько 4500. Також працівники зможуть спостерігати за правопорядком на вулицях. «Формула успіху об’єднаної громади — наближення послуг до людей. Безпека — це теж послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у будь-якій громаді. Бажаю і громаді, і людям, які в ній проживають, впевненості у цілодобовій охороні», — наголосив Олександр Біленький.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, яке оснащене комп’ютерною технікою, інформаційними стендами та всім необхідним обладнанням. «Ця станція, по-перше, для поліпшення і пришвидшення комунікації громадян з органами правопорядку. По-друге, в рамках тієї роботи, що буде проводитися, ми зробимо акцент на профілактику правопорушень. Завдяки цьому зменшимо рівень злочинності. Хочу, щоб голови інших громад подивилися на роботу Ланнівської станції й забажали зробити такі установи у своїх ОТГ», — прокоментував начальник Карлівської поліції Костянтин Лебідь.