IMG-ca317f7c4aaf1ed7de9260e67c6b9e46-V

У Чутовому партійці влаштували відкриту лекцію, присвячену основним реформам

У селі Черняківка Чутівського району активісти місцевого осередку партії «БПП «Солідарність» провели відкриту лекцію, під час якої розповідали про основні реформи в Україні.

«На захід прийшло чимало жителів села. Для них важливо було почути про хід та реалізацію реформ. На зустріч також запросили голову Чутівської РДА Сергія Апряткіна. Говорили про медреформу та доступні ліки, також про децентралізацію, освітню та пенсійну реформи. Жителі Черняківки ставили багато запитань щодо утримання дитячих садків місцевими радами та заробітної плати, відсутності інтернету у селі, ремонту доріг та багато іншого», — розповіла голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.

IMG-2e4f4eaf3cc9ee646846427b5d949fb1-V

Ірина Кривобік переконує — подібні діалоги з громадою мають бути регулярними.

«Звісно, будь-які реформи даються непросто. Утім, уже сьогодні бачимо приклади успішних громад, де завдяки децентралізації вирішуються проблеми, на які закривали очі останні десятиліття. Але, на мою думку, найважливіше — це спільні дії: як влади, так і громади. Лише завдяки цьому матимемо позитивний результат», — розповіла Ірина Кривобік.