1

Юлія Світлична: Бюджетна децентралізація надала нові можливості для розвитку спорту на Харківщині

Голова ХОДА, депутат облради від БПП Юлія Світлична взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченого регіональному розвитку спортивної інфраструктури, зокрема, питанню будівництва водноспортивних комплексів.

Учасниками заходу стали видатні спортсмени та тренери регіону, а також представники Національного олімпійського комітету та Верховної Ради України.

Відкриваючи засідання, Юлія Світлична підкреслила, що в останні роки питанню розвитку спорту на Харківщині приділяється особлива увага.

«Бюджетна децентралізація, яка була ініційована Президентом України та впроваджується урядом, надає нам нові можливості щодо укріплення матеріальної бази, поповнення інвентарю, а також мотивації спортсменів – як видатних, так і початківців. Окрему увагу також приділяємо мотиваційній складовій тренерського складу», – сказала керівник області.

3

Вона навела приклади проектів з розвитку спортивної сфери, які вже реалізовані та реалізуються в області.

«За останній час виділено в кілька разів більше фінансування для поповнення інвентарю, ремонту спортивних шкіл, для відкриття басейнів. Крім побудови нових ФОКів (на цей рік їх заплановано два – в Золочівському та Красноградському районах), ми зміцнюємо матеріально-технічну базу вже наявних шкіл і секцій, щоб діти могли займатися в нормальних умовах», – сказала керівник області. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв подякував голові облдержадміністрації за те, що влада регіону дуже швидко відреагувала на пропозицію обговорення питання розвитку спортивної інфраструктури.

5

«Це надзвичайно важливе питання. Розвиток спортивної інфраструктури не тільки дає можливість займатися спортом, оздоровленням, це і нові робочі місця, податки до бюджету, розвиток додаткової інфраструктури. І, насамперед, це соціально-економічний розвиток регіону», – сказав Денис Силантьєв.

Під час заходу Юлія Світлична привітала з днем народження одного з його учасників – Почесного громадянина Харківської області, п’ятиразового чемпіона та триразового срібного призера XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року з плавання Максима Кріпака.