Гайсин_танці3

Гайсинська «Солідарність» заохочує школярів до танців

Із нагоди Міжнародного дня танцю, який відзначають наприкінці квітня, активістка Гайсинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тетяна Чорноморець спільно з учнями 9 класу місцевої школи-гімназії підготувала виховну годину «Запрошуємо до танцю».

Гайсин_танці

«Заходу передувала велика і кропітка робота. Адже основним завданням було залучити до участі всіх учнів без виключення: і тих, хто займається танцями, і тих, хто ніколи не танцював. Ми взяли собі за мету розповісти присутнім про історію танців та показати їх: українські народні «Гопак» та «Польку»; вальси – «Віденський», військовий, шкільний; запальні аргентинське «Танго» та «Макарену»; ретро-танець дідусів і бабусь «Лєтка – єнка», – розповіла Тетяна Чорноморець.

Гайсин_танці2

Завуч школи Надія Ткачук разом із батьками учнів подякувала за організацію цікавого та змістовного заняття.

«Такими ми ще ніколи не бачили наших учнів. Усі ми отримали велику насолоду, заряд позитиву та гарного настрою. Хочу висловити щиру вдячність районній організації БПП, зокрема, Тетяні Чорноморець, а також класному керівникові Галині Дончик за таке свято», – зауважила завуч Надія Ткачук.

Крім того, активні члени Гайсинської районної партійної організації виступили спонсорами районного свята, на якому свою майстерність танцю демонстрували дитячі колективи.

«Другий рік поспіль на районному рівні організовується зустріч для любителів танцю. Завдяки нашим небайдужим членам партії ми даруємо учасникам заходу солодощі від БПП», – сказала голова Гайсинської районної партійної організації Валентина Оріховська.