_DSC4694

Василь Яніцький: медики-волонтери заслуговують на найвище визнання і пошану

У Верховній Раді України під час засідання Комітету з питань охорони здоров’я у рамках «круглого столу» з нагоди Дня матері, на який були запрошені видатні жінки України, у тому числі матері-героїні з усіх регіонів України, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький нагородив Грамотою Верховної Ради «За заслуги перед Українським народом» волонтера з Рівненської області, начальника медичної служби 5-го Окремого батальйону Української Добровольчої Армії, народного Героя України Ларису Кирикович.

За словами депутата, медики-волонтери кожного дня на передовій рятують військових, часто ризикуючи власним життям.

«Ці медики працюють не за гроші. Не заради кар‘єри. Вони справжні патріоти України. Саме такою є Лариса Кирикович, яка на Сході України в Авдіївці, пліч-о-пліч й нарівні з чоловіками бореться за незалежність і територіальну цілісність України. Її позивний – «МАМА». І вона справді є мамою не тільки для своїх дітей, а солдат і офіцерів на полі бою.

У грудні 2014 року почався бойовий шлях Лариси Миколаївни. Вона працювала на оперблоці в Первомайську, де стабілізувала поранених та передавала до госпіталю в Красноармійськ. Брала участь у найгарячіших точках на Донбасі (Піски, Донецький аеропорт, шахта Бутівка, бій під Білокам’янкою. У лютому 2016 році отримала волонтерську нагороду  – Орден «Народний герой України».

Тому грамота «За заслуги перед Українським народом» є ще одним визнанням того, що праця медика-волонтера на передовій заслуговує найвищого визнання і пошани. Дякую за Вашу самопожертву», – відзначив Василь Яніцький.