32266964_982762161878653_985783767111041024_n

У Новій Одесі відбувся баскетбольний турнір пам’яті воїна АТО Анатолія Новицького

У місті Нова Одеса за ініціативи «Солідарності» відбувся четвертий традиційний турнір-меморіал з баскетболу пам’яті загиблого воїна АТО, новоодесита Анатолія Новицького.

Свою майстерність на змаганнях продемонстрували 5 команд: три дорослих команди і дві – баскетболістів-юнаків.

За підсумками турніру перше місце серед юнаків посіла команда збірної Новоодеського району, на другому – юні баскетболісти з Новоодеської ЗОШ №1.

32332414_982763145211888_3639369795582820352_n

У дорослих в запеклій боротьбі на останніх секундах матчу перемогу виборола досвідчена команда «Скеля», «срібло» дісталось «Волі», третіми стала команда «Бум».

Учасники та гості змагань вшанували пам’ять усіх героїв, які загинули на Сході України. Право покласти квіти було надано команді Нооводеської ЗОШ №1 та співініціаторам турніру «Бузьким силовикам імені А.Новицького» – переможцям обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-2017».