1503249918-1851

Білоцерковець: До початку фіналу Ліги чемпіонів УЄФА ремонт доріг на частині центральних вулиць Києва буде завершений і це знизить рівень заторів

До початку фіналу Ліги чемпіонів УЄФА ремонт доріг на частині центральних вулиць столиці буде завершений і це знизить рівень заторів в місті. Про це заявив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, радник мера Києва Дмитро Білоцерковець в ефірі телеканалу Newsone.

«Справді, скарги є, бо киянам не дуже зручно пересуватися містом. Звичайно, є дискомфорт. Але місто приймає велике футбольне свято – фінал Ліги чемпіонів і через це на вимогу УЄФА створюється кілька фан-зон і тому перекритий, зокрема, Хрещатик», – пояснив Білоцерковець.

Крім того, зауважив нардеп, в місті тривають планові ремонтні роботи доріг. За словами Білоцерковця, поліпшення стану деяких доріг в центральній частині міста також було одним із зобов‘язань Києва перед проведенням фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. «Тому і через це є проблеми з заторами. Триває ремонт на вулиці Володимирській, на початку Басейної та низці інших вулиць. Але до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА ці ремонтні роботи будуть виконані і рух містом поліпшиться»,  – сказав він.

Дмитро Білоцерковець також додав, що як би кому не хотілося, але капітально ремонтувати вулиці  без їх часткового перекриття неможливо. «Так, зараз є певний дискомфорт. Але після ремонту ми їздитимемо оновленими і комфортними столичними автошляхами», – відзначив нардеп.