Гончаренко

Олексій Гончаренко: деякі депутати бояться дострокових виборів, тому свідомо затягують обрання нових членів ЦВК

Про це заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко заявив в кулуарах ВР.

«Є депутати, які бояться дострокових парламентських виборів. Вони вважають, що зміни складу ЦВК – це крок до проведення дострокових парламентських виборів, тому  хочуть затягнути цей процес до кінця червня, коли вже дедлайн щодо розпуску парламенту буде пройдено», – сказав Гончаренко.

На запитання журналістів, хто ці депутати, Гончаренко відповів: «Вони з різних фракцій, в тому числі, партнери по коаліції».

Крім того, депутат прокоментував  подання ГПУ щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Сергія Дунаєва.

«Я голосую за всі подання щодо зняття депутатської недоторканності, не читаючи їх. Я противник існування цього інституту. Недоторканність має бути знята з усіх депутатів. Чим Сергій Дунаєв має відрізнятися від інших?!

Ми заповнювали електронні декларації, суспільство обговорює. Відбувається перевірка декларацій,  є подання. Це не вважається тиском. Простіше було б, щоб з усіх депутатів була знята недоторканність. Якщо є питання – йдеш відповідаєш в суді», – додав Олексій Гончаренко.