Servicio-de-mediaci-n-33zrx63scmrb48oridtgxs

ВР посилила соціальний захист осіб, які доглядають за хворими дітьми

За відповідне рішення – проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми (реєстр. № 8294), проголосував 231 депутат.

За проект Закону про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України, реєстр.№8295, проголосувало 226 депутатів.

Як пояснила Представник Президента у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, законопроект №8294 спрямований на підвищення рівня соціального захисту сімей з дітьми, хворими на важкі, гострі, хронічні та рідкісні захворювання, розлади, або які отримали важкі травми чи потребують трансплантації органу, паліативної допомоги тощо.

«Законопроект надасть можливість батькам важкохворих дітей проходити демократичні процедури щодо встановлення інвалідності дітей, а також користуватися всіма необхідними пільгами», – сказала Луценко.

Крім того, Луценко розповіла, що прийняття законопроекту №8295 скасує оподаткування аліментів від нерезидентів України та надасть державну підтримку сім’ям з дітьми для здобуття відповідної освіти.

«Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» завжди послідовно підтримує ініціативи щодо соціального захисту дітей та їхніх батьків. Тому наші депутати підтримають блок законопроектів (№8294, №8295), які посилюють захист дітей, та батьків чи опікунів хворих дітей, за якими необхідний догляд.

Зокрема, передбачається запровадження прожиткового мінімуму для тих батьків, хто змушений доглядати за хворою дитиною, надаються додаткові знижки на дошкільну чи шкільну освіту, скасовується оподаткування аліментів від нерезидентів та інші соціальні пільги.

Ухвалення цих законопроектів дасть дітям із проблемами зі здоров’ям шанс на покращені умови догляду, комфорт та вищу забезпеченість. Тому фракція Партії «Блок Петра Порошенка» буде підтримувати включення цих ініціатив до порядку денного сесії», – підкреслила Луценко.