березенко

Сергій Березенко: 16 травня профільний Комітет розгляне всі поправки до законопроекту про Антикорупційний суд

Про це  заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко заявив перед засіданням фракції.

Він зазначив, що єдиним неузгодженим із Заходом питанням в законопроекті про створення Вищого антикорупційного суду є повноваження Громадської ради міжнародних експертів.

«Було 14 позицій, за якими були розбіжності і по яким були питання у наших міжнародних партнерів … Ми змогли узгодити 13 з 14 правок. На сьогодні є ще одне невирішене питання», – сказав Березенко.

Депутат  зазначив, що неузгодженим досі залишається питання повноважень Ради міжнародних експертів.

«Мова йде про експертну раду, про питання вето міжнародними експертами. Чому воно викликає велике занепокоєння?! Тому що це питання має бути узгоджене з Конституцією України. Конституція забороняє вплив іноземців на прийняття таких рішень», – додав Березенко.

Він також зауважив, що 16 травня Комітет з питань правової політики і правосуддя зможе розглянути всі поправки і законопроект про Антикорупційний суд буде розглянуто в сесійній залі найближчим часом.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers