-vaschenko-ta-jevgen-pochechun

На першій сесії у Коломацькій ОТГ обрали секретаря сільради, заступника голови та в.о. старости

У Коломацькій ОТГ відбулась перша установча сесія. Голова ОТГ, представник партії «БПП «Солідарність» Євген Почечун склав присягу, також обрали його заступника, секретаря і виконуючого обов’язки старости.

До ОТГ увійшли села Коломацької та Василівської сільрад. У останніх працюватиме виконуючий обов’язки старости, колишній Василівський сільський голова Олександр Кулініч.

-kulinich-zliva-

У першу чергу він вирішуватиме питання, які стосуватимуться комфортного життя у Василівці та Малому Ладижиному. Також контролюватиме роботу і виконання завдань, прийнятих на сесії. За результати звітуватиме очільнику громади. Депутати проголосували за призначення Олександра Кулініча заступником голови ОТГ.

А секретарем Коломацької ОТГ обрали Світлану Ващенко. Вона і раніше працювала на цій посаді. А вперше зайняла її ще у 2006 році.

Василівська та Коломацька сільради тісно співпрацювали і до об’єднання. Тому очільник ОТГ Євген Почечун стверджує, що подальша робота буде дуже плідною. Єдиний мінус у тому, що бюджет сільрад поки що діє окремо, як до об’єднання: «Ми вирішуватимемо це питання, можливо, зайдемо влітку в річний бюджет, як ОТГ, а не як окремі сільради. У нас багато роботи, яку потрібно проводити не тільки у центральній частині сіл, а й у віддалених. Створення ОТГ — це поліпшення рівня життя у населених пунктах. Тому рухатимемося у цьому напрямку», — говорить Євген Почечун.

-pid-chas-sesiji

Усі рішення та пропозиції прийматимуться спільно. За них голосуватимуть 14 депутатів, яких обрали місцеві жителі. Кожен може звернутися для них за допомогою. Прохання людей виноситимуть на сесію і голосуватимуть.

За словами Євгена Почечуна, пріоритетний напрямок роботи сільради ОТГ — соціальна сфера. У кожному селі потрібно зробити капітальний ремонт доріг, провести освітлення вулиць, капітальні ремонти шкіл, відкрити дитячий садочок. Зараз у Коломацькому капітально ремонтується будинок культури. Зовнішні роботи будинку майже завершені.