Petro_Poroshenko_Bloc__Solidarity__logo

Вибори в ОТГ: На Луганщині кандидата від «БПП «Солідарність» обрано головою ОТГ

Кандидат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» очолить Лозно-Олександрівську ОТГ Білокуракинського району Луганської області.

Олексій Леонов на виборах в Лозно-Олександрівській ОТГ набрав   576 голосів – загалом його підтримали 46% виборців. Натомість кандидат на посаду голови, який посів друге місце, здобув підтримку лише 259 виборців.

92293-696x464

«Команда Луганської територіальної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» вітає Олексія Леонова з впевненою перемогою. Виборці висловили йому і партії свою довіру та підтримали реформу децентралізації, ініційовану Президентом України Петром Порошенком. Реформа вже дає результати по всій країні. І ці історії успіху громад, які вже об’єдналися, були найкращою агітацією на виборах. Саме тому ми перемогли. Люди підтримують децентралізацію, тому що це конкретні гроші для розвитку громад і конкретні проекти: будівництво ФАПів, ЦНАпів, ремонти шкіл, дитячих садочків та інших соціальних об’єктів», – зазначив керівник секретаріату Луганської ТОП «БПП «Солідарність» Олексій Кисельов.

Загалом за результатами виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 29 квітня 2018 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті районними організаціями партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала партія. Цього разу перші вибори відбувалися одразу в 40 громадах на території 17 областей, серед яких була і Лозно-Олександрівська ОТГ Білокуракинського району Луганської області. Обиралися голови ОТГ, а також депутати селищних, сільських та міських рад. У сільських та селищних громадах відповідно до чинного законодавства вибори депутатів місцевих рад відбулися за мажоритарною системою, у міських – за партійними списками.