DSC_0758

На Херсонщині БПП отримала переконливу перемогу на виборах 29 квітня

29 квітня в Україні відбулися перші вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах. На Херсонщині цього разу вибори відбулися лише у Бериславському районі (Новорайська ОТГ).

На Херсонщині БПП отримала переконливу перемогу – кандидат на посаду голови сільської ради Новорайської об’єднаної територіальної громади Олександр Шокуров переміг із результатом 95,5%. Кандидати в депутати, представники партії «БПП «Солідарність», отримали понад 20% представницьких мандатів.

Голова ОТГ+депутат облади

«Завдяки підтримці людей ми юридично узаконили процес децентралізації, адже втілювати саму реформу почали ще два роки тому. За цей час вдалося повернути довіру місцевого населення до влади, результати виборів красномовно про це свідчать», – зазначив під час прес-конференції новообраний голова сільської ради Новорайської об’єднаної територіальної громади Олександр Шокуров.

Керівник секретаріату Херсонської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олексій Шуригін зауважив: «Громади продемонстрували свою спроможність, це реальний показник роботи влади і найкраща агітація для тих, хто ще у процесі роздумів. Ми надамо підтримку депутатам та новобраному голові, аби Новорайська громада стала взірцем для інших ОТГ».

Депутати ОТГ

Депутат обласної ради від «Солідарності» Ігор Йосипенко зазначив наступне: «Сьогодні відкриваються великі можливості для новостворених громад. Чого вартий тільки прибутковий податок, який буде залишатися у бюджеті громади. Лише по Новорайській сільській раді це більше 5 млн гривень. І на сьогоднішній день, саме завдяки реформі децентралізації, новообраний сільський голова та депутатський корпус зацікавлені у поповненні бюджету громади, оскільки ці кошти будуть витрачені виключно в межах ОТГ”.