vibori-1

Полтавщина отримала 100% голів ОТГ від БПП – громади очолять Наталія Туркеніч та Євген Почечун

За підсумками виборів в об’єднаних територіальних громадах 29 квітня головами Терешківської та Коломацької ОТГ стали кандидати від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Результати опрацювання понад 4272 протоколів дозволяють говорити, що політична сила також отримала у громадах Полтавського району ще 6 депутатських мандатів. Наразі проводять переговори про створення більшості у обох сільських радах. Депутати-самовисуванці уже висловили свою підтримку. Крім того, починається формування фракцій БПП.

У країні триває процес децентралізації, у рамках якої проходять вибори у новостворених громадах. 29 квітня у Полтавському районі обирали голів та депутатів у двох громадах: Терешківській та Коломацькій.

За результатами, які уже оголошені у двох громадах, головами обрали кандидатів від БПП Туркеніч Наталію Миколаївну (Терешківська ОТГ), яка набрала 32% голосів виборців, та Почечуна Євгена Олександровича (Коломацька ОТГ) — 60% голосів. Також із обраних депутатів 6 представляють цю політичну силу. Відзначимо, що Наталія Туркеніч — перша жінка-голова ОТГ у Полтавському районі.

Попри те, що дві політичні сили — «УКРОП» та ВО «Батьківщина» — об’єдналися в агресивному підкупі виборців за одного із кандидатів на голову Терешківської ОТГ, жителі громади обрали саме висуванця від БПП. Натомість від партії «УКРОП» лише один депутат увійде у сільську раду.

Терешківська ОТГ:

Туркеніч Наталія Володимирівна: 31,74%;

Лепейко Лідія Іванівна: 29,66%;

Турпітько Віталій Петрович: 28,42%;

Чепіга Геннадій Володимирович: 4,80%;

Солод Ігор Степанович: 3,23%.

Коломацька ОТГ:

Почечун Євген Олександрович: 59,98%.

Мосійчук Микола Григорович: 35,83%;

Литвиненко Сергій Петрович: 2,27%.

У середньому у Терешківській ОТГ явка виборців склала 48,47%, у Коломацькій — 76,72%, непересічні для Полтавського району.