2018-04-30-AE__6243-resized

Березенко: Реформа децентралізації, ініційована Президентом, має сталу підтримку українців

З початку реформи децентралізації в Україні вже відбулися 6 виборчих кампаній, в яких стабільно перемагають кандидати від партії “БПП “Солідарність”. Це свідчить про підтримку українцями ініційованої Президентом реформи, – заявив під час прес-конференції у Відкритому офісі партії народний депутат України Сергій Березенко.

“Реформа децентралізації, ініційована Президентом, має сталу підтримку українців. На кожній хвилі виборів до ОТГ маємо високу активність виборців та незмінну підтримку «БПП «Солідарність», яка чітко і послідовно реалізує реформу децентралізації в Україні. Причини цього – конкретні результати: в рази збільшені місцеві бюджети, нові дороги, школи, дитячі садки, амбулаторії, які стали можливими саме завдяки децентралізації”, – переконаний С.Березенко.

Нагадаємо, 29 квітня відбулися перші вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах у 17 областях України. Кандидати від партії “БПП “Солідарність” отримали 26 посад голів ОТГ, що складає 65 відсотків від загальної кількості.