добродомов

Антикорупційний комітет ініціюватиме відставку керівників силового блоку, якщо справи по Майдану не будуть розслідувані

Парламентський комітет з питань запобігання і протидії корупції ініціюватиме відставку керівників силового блоку, якщо справи по Майдану не будуть розслідувані. Про це заявив народний депутат України від фракції «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Добродомов у ефірі програми «Шустер live» на 112 каналі.

«На засіданні Антикорупційного комітету представники ГПУ  підтвердили, що розслідування справ по Майдану, які тривали за головуванням колишніх генпрокурорів Махніцького та Яреми, саботувалося слідчими, не проводилось належним чином. На даний час прокуратура проводить службове розслідування всередині цієї структури, щоб визначити: хто саме і яким чином до цього причетний, та з якої причини саботувалися ці розслідування. Треба віддати належне, що Генпрокуратура, як мінімум, визнала цю інформацію і оприлюднила», – сказав депутат

Дмитро Добродомов вважає, що наслідком такого саботажу стало  те, що ЄС зняв санкції з таких осіб, як Азаров, Якименко (екс-голова СБУ), Калінін тільки через те, що не були представлені докази причетності даних осіб до майданівських злочинів та корупційних дій.

«З  таких одіозних фігур, як Янукович, Клюєв, Лукаш, якщо до 6-го червня не будуть подані докази їх корупційної діяльності та злочинів проти Майдану, з них будуть теж зняті санкції. Тому рішенням нашого Комітету ми дали рівно два місяці, щоб результати розслідування були скеровані до суду, інакше ми, як народні депутати, будемо ініціювати відставку щонайменше всіх керівників силового блоку», – додав нардеп.

Крім того, Добродомов розповів, що на засідання Комітету з протидії та запобігання корупції, депутати для звіту у справах про злочини на Майдані і корупції режиму Януковича запрошували очільників СБУ, МВС та ГПУ, але на засіданні був присутній тільки пан Наливайченко.

«На наш Комітет з протидії та запобігання корупції ми запрошували для звіту у справах про злочини на Майдані і корупції режиму Януковича пана Наливайченка, пана Авакова і пана Шокіна. Пан Наливайченко прийшов, замість Шокіна був його заступник, а пан Аваков в черговий раз проігнорував засідання», – наголосив нардеп.

За словами Добродомова, ще 4 лютого 2015 року 22 народних депутати із Комітету звернулися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою провести реальну і дієву перевірку працівників колишніх спецпідрозділу «Беркут» шляхом відкликання вказаних працівників зі служби. «У результаті ми отримали відповідь, де жодного слова щодо цієї перевірки немає. Тому ми направили повторно ще одне звернення, і хочемо почути відповідь», – додав депутат.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers