DSC_0766

Депутати Краматорської «Солідарності» зустрілися з представниками Фонду Конрада Аденауера

Представники Краматорської «Солідарності» домовилися про тісну співпрацю із делегацією Фонду Конрада Аденауера у Східному регіоні під час зустрічі у громадській приймальні БПП у Краматорську. Сторони обговорили питання співпраці та реалізації спільних проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку.

DSC_0766

Керівник Краматорської «Солідарності», депутат міськради Валерій Власенко ознайомив гостей із станом справ у місті, зазначивши, що місцева влада потребує підтримки. «Протягом більше двадцяти років в місті фактично не було позитивних змін. А завдяки успішній реформі децентралізації та політиці Президента України Петра Порошенка за останні декілька років ми спостерігаємо відродження Краматорська: нові футболі поля, капітальний ремонт доріг та будівель. Але для того, щоб цілеспрямовано та раціонально використовувати бюджетні кошти, треба розвивати демократичні інститути», – зазначив Валерій Власенко.

Керівник філії Фонду Конрада Аденауера Тім Бернд Петерс в свою чергу розповів про східне представництво Фонду. Представництво Фонду супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, формування вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. За його словами, Фонд організовує круглі столи, конференції, дискусії та лекції з метою ґрунтовного обговорення та аналізу суспільно важливих тем.