2018-04-06-AE__8261-resized

Фракція БПП наполягає на звіті Уряду в парламенті – Ірина Луценко

Про це під час брифінгу у ВР заявила Представник Президента України у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко.

«В профільному Комітеті звіт Уряду має розглядатися 18 квітня. У зв’язку з тим, що керівник Комітету перебуває у закордонному відрядженні, його перенесли на наступний тиждень. Звіт має відбутися, від нього ніхто не відмовляється, буде він чи тижнем раніше, чи тижнем пізніше – цей звіт буде! На цьому наполягала наша фракція БПП.

Впевнена, що Прем’єр-міністр готовий до звіту. Є про що сказати – осінь реформ, ті напрацювання, які є, та реальна робота, яку проведено нашим урядом на сьогодні. Думаю, що Прем’єр зазначить про 58 законів дорожньої карти, які Уряд і Парламент разом мають опрацювати у контексті імплементації договору про Асоціацію з ЄС», – сказала Луценко.

Вона також розповіла, що фракція БПП обговорить звіт Уряду, є запитання про пенсії для військових.

“Нас також буде цікавити недовиконання дохідної частини бюджету, особливо за останні три місяці, питання фінансування регіонів через фонд регіонального розвитку, реформа медицини.  Гадаю,  буде конструктивна розмова», – сказала Луценко.

Вона також зазначила, що на засіданні фракції БПП буде обговорено призначення 4 міністрів.

«Якщо кандидатури не будуть внесені, то це буде персональна відповідальність Прем’єра», – додала Луценко.