луценко

Ірина Луценко: Німеччина продовжуватиме політику санкцій проти РФ

Про це під час брифінгу у ВР заявила Представник Президента України у ВР, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, підсумовуючи результати візиту Президента України до Німеччини.

«Президент минулого тижня здійснив свій візит до Німеччини. Німеччина підтвердила, що вони продовжуватимуть політику санкцій проти РФ, які жодним чином не будуть послаблюватися. Після поїздки, Президент дав завдання РНБО посилити санкції проти російських олігархів, які будуть кореспондуватися з санкціями,  започаткованими США проти олігархів РФ», – сказала Луценко.

Вона також розповіла, що канцлером Ангелою Меркель було зазначено, що будівництво «Північного потоку – 2» має більше політичний аспект, ніж економічний.

«Канцлер зазначила, якщо продовжиться будівництво «Північного потоку- 2», то мають бути враховані інтереси України щодо транспортування газу через українську ГТС. Президенту вдалося добитися відкритого і чіткого формулювання Німеччиною своєї позиції щодо врахування інтересів України при транспортуванні газу.

Також в Німеччині було обговорено введення миротворчої місії на Донбасі. Місія має стати на кордоні з РФ на всій окупованій території українського Донбасу. Миротворча місія повинна мати повний мандат не тільки охорони місії ОБСЄ, але її розташування там, де зведена вся техніка і зброя. Місія має зберігати мандат не тільки поліцейської місії, а й мандат відповідного застосування зброї, як оборони себе», – зауважила Луценко.