погоджувальна

Руслан Демчак: законопроект №6677 допоможе врегулювати діяльність пенсійних фондів в Україні

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, реєстр. №6677, допоможе врегулювати діяльність пенсійних фондів в Україні та привести їх роботу до європейських стандартів.

Про це  народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», заступник Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Руслан Демчак заявив пыд час Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів Парламенту, коментуючи побоювання представника однієї з політичних сил щодо прийняття закону №6677, який нібито може привести до створення «пірамід», що будуть негативно впливати на населення України.

«Це все одно, що сказати, що приватні нотаріуси, приватна медицина чи будь-яка інша приватна ініціатива – це зло для України. Навпаки, законопроект 6677 допоможе врегулювати діяльність пенсійних фондів в Україні та привести їх до європейських стандартів для того, щоб ми могли забезпечити майбутнє наших людей», – заявив Руслан Демчак.

Крім того, політик наголосив на тому, що Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності просить Верховну Раду включити на розгляд у парламенті законопроекти: Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування, реєстр. №6027-д та Проект Закону про кредитні спілки, реєстр. №6405;  законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг», реєстр. №2456.

«Останній законопроект давно очікує на розгляд у Парламенті. Він має тільки одну неузгоджену правку, але законопроект є балансуючим, створюючим систему адміністративної відповідальності», – зазначив Демчак.

Політик також додав, що необхідно включити на розгляд у Парламенті Проект Закону про фінансовий лізинг, реєстр. №6395 та Проект Закону про установу фінансового омбудсмена, реєстр. №8055.