IMG_8620

Тетяна Ричкова та учасники бойових дій обговорили концепцію патріотичного виховання молоді

Народний депутат, голова Дніпровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова зустрілась із представниками громадських організацій учасників АТО, аби обговорити питання взаємодії та військово-патріотичного виховання молоді.

На початку зустрічі вона повідомила, що 10 квітня було зареєстровано її офіційний запит до Кабміну щодо невідповідності постанови КМУ №197 від 14.03.2018 нормам чинного законодавства. «Вимагаю від уряду забезпечити ветеранам і діючим учасникам бойових дій на Сході країни право безкоштовного проїзду усіма видами регулярних пасажирських перевезень незалежно від форм власності та від місця реєстрації людини, гарантоване законом «Про статус ветеранів АТО, гарантії їх соціального захисту», – зазначила Тетяна Ричкова.

Також народний депутат нагадала, що наприкінці березня у Соборній районній у м. Дніпрі раді відкрили діагностично-реабілітаційний центр для учасників АТО. «Хлопці вже приходять на прийом, і їх за медичними показаннями направляють у інші лікувальні заклади», – розповіла вона.

IMG_8635

Тетяна Ричкова представила учасникам обговорення Віталія Баранова, підполковника ЗСУ, що брав участь у боях за Донецький аеропорт, керував 90-м батальйоном 81-ї десантно-штурмової бригади. Нині він є заступником голови Товариства сприяння обороні України, і займається напрямком військово-патріотичного виховання молоді.

«Ми обрали п’ять пілотних областей, серед яких – Дніпропетровщина, для того, аби виробити і реалізувати спільні проекти для демобілізованих бійців, а також ініціативи з військово-патріотичного виховання молоді, яке вкрай важливе у нинішніх умовах, коли на Сході країни ідуть бойові дії», – підкреслила народний депутат.

За словами Віталія Баранова, мета зустрічей, які почалися із Дніпра – збір пропозицій щодо взаємодії ТСО України, громадських організацій учасників АТО з різних напрямків, зокрема, щодо спільного родинного дозвілля родин захисників.