IMG_4823

Третьяков: при створенні Міністерства у справах ветеранів важливо врахувати напрацювання і досвід регіональних ветеранських організацій

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, Голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков зустрівся з представниками  обласних центрів допомоги учасникам АТО.

Мета зустрічі – презентація для регіональних представників, які опікуються проблемами ветеранів,  напрацювань робочої групи при Комітеті, яка працює над рекомендаціями Кабінету міністрів щодо  майбутнього Міністерства ветеранів.

IMG_4838

“Кожна область має  чим поділитися щодо своїх здобутків в питанні підтримки ветеранів. І цей досвід для нас вкрай важливий. Звичайно,  з регіонів приїздити на кожне засідання  нашої групи  складно, тому було вирішено запросити вас до Києва, аби показати все, що на даний час напрацьовано, поділитися подальшими планами та отримати ваші зауваження і пропозиції “,- зауважив Третьяков під час зустрічі.

IMG_4915

Голова Комітету  підкреслив: “Нам важливе ваша бачення і ваш досвід стосовно цього питання. І, звичайно, в подальшому ми розраховуємо  на зворотній зв’язок . Сподіваюсь на спільну роботу – дискусійну, суперечливу, полемістичну, але, повторюся, – спільну… Адже лише разом, за умов постійної комунікації та роботи на результат, ми зможемо створити  якісний продукт для наших ветеранів, а саме,  міністерство, яке працюватиме для вирішення їхніх проблем і питань”, – наголосив Третьяков, звертаючись до присутніх.

IMG_4815

Представники обласних центрів допомоги учасникам АТО, в свою чергу,  окреслили коло гострих питань, які є у  ветеранів на місцях, розповіли про свій  досвід успішних проектів. І всі одностайно підтримали ініціативу Голови Комітету щодо важливості регулярної і системної комунікації.